Gallery
Hybrid
Map
Skip to main content
Nashville
global settings
Nashville
(0)
Status
(0)
Price
(0)
Bedrooms
(0)
Bathrooms
(0)
Type
(0)
Square Feet
(0)
Amenities
(0)
Acres
(0)
Virtual
(0)
Other
(0)
Keyword
Save Search
57 Homes for Sale
in Nashville
1
2
3
4
5
Location
Map
Draw
Radius
Images
ContactInfo
Map
1
of
23
Nashville
500 canal circle
Nashville
,
TN
37214
3
Bd
2/1
Ba
Single Family Home
$575,730
2,442
SF
Listed:
9/11/2025
$575,730
date
Price
variance
type
9/11/2025
$575,730
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
3
Nashville
549 canal circle
Nashville
,
TN
37214
3
Bd
2
Ba
Single Family Home
$524,990
1,598
SF
Listed:
12/18/2025
$524,990
date
Price
variance
type
12/18/2025
$524,990
+0.96%
Listed
11/26/2025
$519,990
--
off market
11/24/2025
$519,990
-0.95%
decreased
10/4/2025
$524,990
-2.23%
decreased
9/16/2025
$536,990
+2.29%
increased
9/6/2025
$524,990
-1.40%
decreased
9/5/2025
$532,458
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
10
Nashville
517 cityscape drive
Nashville
,
TN
37218
2
Bd
2/1
Ba
Multi-Family Home
$560,200
1,581
SF
increased:
10/27/2025
$560,200
(0.04%)
date
Price
variance
type
10/27/2025
$560,200
+0.04%
increased
10/20/2025
$560,000
-0.85%
decreased
9/29/2025
$564,800
+0.77%
increased
9/15/2025
$560,500
+0.12%
increased
9/2/2025
$559,850
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
21
Nashville
108 scenic pass
Nashville
,
TN
37218
2
Bd
2/2
Ba
Multi-Family Home
$625,000
1,853
SF
decreased:
10/20/2025
$625,000
(12.58%)
date
Price
variance
type
10/20/2025
$625,000
-12.58%
decreased
9/29/2025
$714,950
+3.46%
increased
9/15/2025
$691,050
+0.17%
increased
8/31/2025
$689,900
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
3
Nashville
519 cityscape drive
Nashville
,
TN
37218
2
Bd
2/1
Ba
Multi-Family Home
$557,100
1,624
SF
increased:
10/27/2025
$557,100
(0.04%)
date
Price
variance
type
10/27/2025
$557,100
+0.04%
increased
9/29/2025
$556,900
+1.16%
increased
9/15/2025
$550,500
+0.12%
increased
8/31/2025
$549,850
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
12
Nashville
720 41 ave
Nashville
,
TN
37209
3
Bd
3/1
Ba
Multi-Family Home
$590,000
2,149
SF
decreased:
10/17/2025
$590,000
(3.91%)
date
Price
variance
type
10/17/2025
$590,000
-3.91%
decreased
9/20/2025
$614,000
-3.15%
decreased
8/27/2025
$634,000
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
13
Nashville
716 41 ave
Nashville
,
TN
37209
3
Bd
3/1
Ba
Multi-Family Home
$589,000
2,149
SF
decreased:
10/17/2025
$589,000
(3.92%)
date
Price
variance
type
10/17/2025
$589,000
-3.92%
decreased
9/20/2025
$613,000
-3.77%
decreased
8/27/2025
$637,000
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
16
Nashville
830 42nd ave
Nashville
,
TN
37209
3
Bd
2/1
Ba
Multi-Family Home
$527,000
1,560
SF
Listed:
8/26/2025
$527,000
date
Price
variance
type
8/26/2025
$527,000
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
11
Nashville
712 41 ave
Nashville
,
TN
37209
3
Bd
4
Ba
Multi-Family Home
$599,000
2,131
SF
decreased:
10/17/2025
$599,000
(4.01%)
date
Price
variance
type
10/17/2025
$599,000
-4.01%
decreased
9/20/2025
$624,000
-3.26%
decreased
8/22/2025
$645,000
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
21
Nashville
822 42nd ave
Nashville
,
TN
37209
3
Bd
2/1
Ba
Multi-Family Home
$629,000
2,511
SF
Listed:
8/21/2025
$629,000
date
Price
variance
type
8/21/2025
$629,000
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
12
Nashville
722 41st ave
Nashville
,
TN
37209
3
Bd
3/1
Ba
Multi-Family Home
$605,000
2,161
SF
decreased:
10/17/2025
$605,000
(4.27%)
date
Price
variance
type
10/17/2025
$605,000
-4.27%
decreased
9/20/2025
$632,000
-3.07%
decreased
8/21/2025
$652,000
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
12
Nashville
714 41 ave
Nashville
,
TN
37209
3
Bd
3/1
Ba
Multi-Family Home
$574,000
2,101
SF
decreased:
10/17/2025
$574,000
(4.17%)
date
Price
variance
type
10/17/2025
$574,000
-4.17%
decreased
9/20/2025
$599,000
-4.16%
decreased
8/21/2025
$625,000