Midtown West
(0)
Status
(0)
Price
(0)
Bedrooms
(0)
Bathrooms
(0)
Type
(0)
Square Feet
(0)
Amenities
(0)
Acres
(0)
Virtual
(0)
Other
(0)
Keyword
Save Search
726 Homes for Sale
in Midtown West
1
2
3
4
5
6
...
11
...
21
...
25
Location
Map
Draw
Radius
Images
ContactInfo
Map
1
of
14
Hell's Kitchen
349 west 51st street, #gardenc
Hell's Kitchen
,
Manhattan
,
NY
10019
3
Bd
2/2
Ba
Condominium
$4,250,000
2,642
SF
Listed:
10/17/2025
$4,250,000
date
Price
variance
type
10/17/2025
$4,250,000
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
7
Hell's Kitchen
349 west 51st street, #phb
Hell's Kitchen
,
Manhattan
,
NY
10019
3
Bd
2/1
Ba
Condominium
$3,250,000
1,737
SF
decreased:
4/29/2026
$3,250,000
(17.72%)
date
Price
variance
type
4/29/2026
$3,250,000
-17.72%
decreased
10/17/2025
$3,950,000
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
7
Hell's Kitchen
349 west 51st street, #phc
Hell's Kitchen
,
Manhattan
,
NY
10019
2
Bd
2/1
Ba
Condominium
$2,995,000
1,631
SF
Listed:
4/28/2026
$2,995,000
date
Price
variance
type
4/28/2026
$2,995,000
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
10
Hell's Kitchen
349 west 51st street, #4b
Hell's Kitchen
,
Manhattan
,
NY
10019
3
Bd
2/1
Ba
Condominium
$2,925,000
1,653
SF
Listed:
4/28/2026
$2,925,000
date
Price
variance
type
4/28/2026
$2,925,000
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
10
Hell's Kitchen
349 west 51st street, #4a
Hell's Kitchen
,
Manhattan
,
NY
10019
2
Bd
2/1
Ba
Condominium
$2,425,000
1,481
SF
Listed:
4/28/2026
$2,425,000
date
Price
variance
type
4/28/2026
$2,425,000
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
8
Hell's Kitchen
349 west 51st street, #1g
Hell's Kitchen
,
Manhattan
,
NY
10019
1
Bd
1/1
Ba
Condominium
$1,350,000
952
SF
Listed:
4/28/2026
$1,350,000
date
Price
variance
type
4/28/2026
$1,350,000
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
5
New Listing
27 days ago
Hell's Kitchen
thorndale condo, #pha
Hell's Kitchen
,
Manhattan
,
NY
10036
2
Bd
2
Ba
Condominium
$2,395,000
1,074
SF
Listed:
4/27/2026
$2,395,000
date
Price
variance
type
4/27/2026
$2,395,000
--
Listed
Video
Images
ContactInfo
Map
New Listing
27 days ago
Hell's Kitchen
the parc vendome, #6m
Hell's Kitchen
,
Manhattan
,
NY
10019
1
Bd
1
Ba
Condominium
$1,195,000
900
SF
Listed:
4/27/2026
$1,195,000
date
Price
variance
type
4/27/2026
$1,195,000
+32.78%
Listed
10/14/2021
$900,000
--
Sold
Images
ContactInfo
Map
1
of
5
New Listing
30 days ago
Hudson Yards
534w42, #2
Hudson Yards
,
Manhattan
,
NY
10036
1
Bd
1/1
Ba
Condominium
$999,000
1,148
SF
Listed:
4/24/2026
$999,000
date
Price
variance
type
4/24/2026
$999,000
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
9
Midtown West
tower 58, #7c
Midtown West
,
Manhattan
,
NY
10019
2
Bd
2
Ba
Condominium
$1,725,000
1,463
SF
Listed:
4/22/2026
$1,725,000
date
Price
variance
type
4/22/2026
$1,725,000
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
3
Hell's Kitchen
fifty third and eighth, #4k
Hell's Kitchen
,
Manhattan
,
NY
10019
2
Bd
2
Ba
Condominium
$1,680,000
1,040
SF
Listed:
4/20/2026
$1,680,000
date
Price
variance
type
4/20/2026
$1,680,000
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
5
Midtown West
gallery house, #2h
Midtown West
,
Manhattan
,
NY
10019
1
Bd
1
Ba
Condominium
$825,000
800
SF
decreased:
4/19/2026
$825,000
(8.23%)
date
Price
variance
type
4/19/2026
$825,000
-8.23%
decreased
6/14/2025
$899,000
-2.81%
decreased
5/9/2025
$925,000
--
6/28/2024
$925,000
+12.80%
Listed
11/28/2017
$820,000
--
Sold
Open House
5-24-26
|
12:00 PM - 3:00 PM
Open House
5-24-26
|
12:00 PM - 3:00 PM
Open House
5-24-26
|
12:00 PM - 3:00 PM
Open House
5-24-26
|
12:00 PM - 3:00 PM
Open House
5-24-26
|
12:00 PM - 3:00 PM
Open House
5-24-26
|
12:00 PM - 3:00 PM
Open House
5-24-26
|
12:00 PM - 3:00 PM
Open House
5-24-26
|
12:00 PM - 3:00 PM
Open House
5-24-26
|
12:00 PM - 3:00 PM
Open House
5-24-26
|
12:00 PM - 3:00 PM
Open House
5-24-26
|
12:00 PM - 3:00 PM
Open House
5-24-26
|
12:00 PM - 3:00 PM